Туристична подорож у Долину пам'яті на відкритому занятті в ДонНУЕТ

Заглиблення в історію людської думки прийняло формат туристичної подорожі у Долину пам'яті, де кожний об'єкт відвідин перетворився на місце повернення до життя духів стародавніх мислителів. Учасники "подорожі" змогли на власні очі побачити та почути думки стосовно питань ідеальної форми правління, соціальної рівності та справедливості таких мислителів як Конфуція, Платона та Аристотеля, Ніколло Макіавеллі, Томаса Гоббса, Джона Локка, Шарля Луї Монтеск'є, Фрідріха Гегеля, Роберта Міхельса, Мертона Кінга та Толкота Парсонса. Таке творче осмислення соціально-політичних вчень різних історичних епох дало змогу заглибитися учасникам в соціально-історичні умови становлення поглядів мислителів та філософів свого часу та глибше зрозуміти сутність кожної.

На відкритому занятті були присутні к.екон.н., доцент, директор Інституту управління та адміністрування ДонНУЕТ - Камінський П.Д., завідувач кафедри гуманітарних і правових дисциплін, к.ю.н., доцент Шульженко І.В., асистент кафедри гуманітарних і правових дисциплін Гігін О.В.